Teemakarp “Noor loodusuurija”

RENT:

15,75 

Saa tundma looduse erinevaid tahkusid

Kui mõni toode on puudu, väheneb hind automaatselt puuduva toote võrra ja teemakarpi saab ikkagi laenutada, kuid väiksemas koosseisus.
2,25 
2,70 
0,90 
1,26 
1,62 
0,72 
2,07 
1,53 
1,35 
1,35 

1 laos

Kirjeldus

Paljudel lastel on sünnist saati suur huvi looduse vastu. Iga tigu, putukas, ja muu mutukas vajab pikemat uurimist. Kui ka sinu laps on sellist laadi – või just tahad temas seda loodushuvi tekitada – siis selleks on olemas mitmeid erinevaid vahendeid, mille oleme siia teemakarpi kokku kogunud. Enamik asju on siin sobilikud umbes 3-7 a vanustele.

Esiteks on siin üks mõnus kahe käe luup, millega saab looduses pisikesi detaile otsida ning kui laps peaks midagi põnevat tahtma koju kaasa võtta, siis selleks on keeratava kaanega purgike, kus on ka muide suurendusklaas peal. Eelkõige on see mõeldud putukatele, aga loomulikult sobivad sinna ka seened, käbid ja muu kraam. Kui on parasjagu talv või ei viitsi putukaid taga jahtida, siis siit teemakarbist leiab ka näiteks liblika elutsükli kujukesed või järveäärsete loomade komplekt (need on pisikesed), mida võib ka purki panna, et loodusuurija mängud rohkem päris oleksid.

Liblika elutsükli kujukesed on muidu mõeldud käima kaasa raamatutele “Looduse ringkäik” ja “Putukad. Väikesed kangelased”, kus on muuhulgas ka liblikate elutsükkel välja toodud. Need raamatud on suured, paksud ja ilusate illustratsioonidega. Pikemalt süvenemiseks sobilik rohkem varasele kooliastmele, kuid väiksematele meeldib sealt niisama pilte vaadata ja muidugi saab ise neile sealjuures natuke lihtsamalt asju lahti seletada.

Linnuhuvi tekitamiseks/rahuldamiseks on kaasas üks monokkel ehk ühe toruga binokkel. See on mõnusalt kerge ja lihtne, mistõttu lapsel on sellega parem hakkama saada, kui suure binokliga. Sellel saab ka teravust reguleerida.

Eesti loomade jäljekaardid on samuti üks väga vinge Eesti toode. Esiteks saab sealt Eesti loomade kohta palju põnevat teada ja seal on ilusad illustratsioonid, kuid peamine on see, et kui need kaardid looduses kaasas on, siis laps muutub palju tähelepanelikumaks, sest ta tahab otsida jälgi, mida määrata.

Lõpetuseks on veel üks lihtne 30 tk metsloomade pusle, mida koos kokku pannes võib ühtlasi vaadata, kas laps teab kõiki loomi, kes puslel kujutatud on. Kui ei tea, siis võib nad jäljekaartidelt üles otsida ja nende kohta lugeda.

Tasapisi üritame selle teemakarbi haaret veel laiendada. Näiteks tahaks siia veel midagi taimeteemalist lisada. Kui teil on muid häid mõtteid, mida lisada siis andke teada 🙂

NB! Mõni eelnevas tekstis kirjeldatud tootest võib parasjagu olla välja laenutatud. Vaadake hoolikalt hinna all olevat nimekirja toodetest, et kontrollida, kas kõik, mida soovite, on teemakarbis hetkel olemas.

Lisainfo
Sisaldab väikseid osi (3+)

Jah

Pakiautomaadi võimalus

Jah

Mänguasjade rentimise üldpõhimõtted

Klõpsa kolmnurgale, et küsimustele vastuseid saada:

 1. Keskkonnasääst
 2. Lastel lihtsam keskenduda
 3. Vähema kapiruumi vaja
 4. Võimalik raha säästa
 5. Lastel sagedamini uued arendavad mängud
 6. Toetad kodumaist ringmajanduslikku mikroettevõtet

Loe lähemalt meie sellekohasest blogipostitusest.

Pakkide kättesaamiseks ja tagastamiseks on kolm võimalust:

  • Pakiautomaat (v.a. suured tooted)
  • Tartu-sisene kullerteenus
  • Ise kohaletulek (Ringtee 10, Tartu linn)

Kui rendite üle 20 euro väärtuses kaupa, on transport tasuta!

Hindade ja tingimuste kohta loe lähemalt siit:
https://lelukarp.ee/transport/

Kuna “laos” viibime vajaduspõhiselt, tuleb aeg ette broneerida. Soovitame aja kokku leppida vastava online vormi või kirjaga pärast makse sooritamist, kuid asukohta ja vabu aegu saate juba praegu kontrollida:

SULLE VÕIVAD HUVI PAKKUDA KA NEED TOOTED