Suur toiduainete komplekt

RENT:

6,00 

Iga väikse koka unistus

1 laos

Kirjeldus

Selles Erzi toiduainete komplektis on väga külluslik valik erinevaid mängutoite, mis võimaldab lapsel igasuguseid roogasid valmistada. Erinevalt odavamatest mängutoitudest on Erzi toiduainetel näha ka ilusat puumustrit ja tooted on palju detailsemad ning leidub ka väiksemaid toidupalakesi nagu herned ja makaronid.

Need mängutoidud on natuke väiksemad kui tavalised poes müüdavad mängutoidud, mis võib esmapilgul lapsevanemas pettumust valmistada, kuid tegelikult on see just hea, sest niimoodi mahub neid õiges proportsioonis mängutaldrikutele ja -pottidesse ning lastele tegelikult meeldib selliseid pisikesi asju oma sõrmekeste vahel hoida.

Komplekt sisaldab 75 objekti: 1 ahjukana (saab kolmeks tükiks lõigata), 2 seent, 1 praemuna, 1 keedumuna, 2 tomatit, 1 sibul, 5 rukola lehte, 3 brokoli õisikut, 5 porgandit, 15 hernest, 1 grillvorst, 1 frankfurter vorst, 2 kalapulka, 1 kala, 1 soolatops, 8 friikartulit, 1 oliiviõli pudel, 21 lipsukujulist makaroni, 1 tomatikaste.

Materjal:
Kõik tükid on valmistatud pöögi puidust. Viimistletud ohutute veepõhiste värvidega. Mõned detailid, nt tomatite lehed, on tekstiilist ja mõned pudelikeste sildid on paberist.

NB! Ühel fotol kujutatud potid, pannid ja muud tarvikud ei kuulu komplekti, vaid on lihtsalt illustratiivsed. Siiski, neid on võimalik eraldi juurde laenutada.

Lisainfo
Bränd

Pakiautomaadi võimalus

Jah

Seisukord

Uus

Soovituslik vanus

3 a+, 4 a+, 5 a+, 6 a+, 7 a+, 8 a+

Sisaldab väikseid osi (3+)

Jah

Tootekood: 28217 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Mänguasjade rentimise üldpõhimõtted

Klõpsa kolmnurgale, et küsimustele vastuseid saada:

 1. Keskkonnasääst
 2. Lastel lihtsam keskenduda
 3. Vähema kapiruumi vaja
 4. Võimalik raha säästa
 5. Lastel sagedamini uued arendavad mängud
 6. Toetad kodumaist ringmajanduslikku mikroettevõtet

Loe lähemalt meie sellekohasest blogipostitusest.

Pakkide kättesaamiseks ja tagastamiseks on kolm võimalust:

  • Pakiautomaat (v.a. suured tooted)
  • Tartu-sisene kullerteenus
  • Ise kohaletulek (Ringtee 10, Tartu linn)

Kui rendite üle 20 euro väärtuses kaupa, on transport tasuta!

Hindade ja tingimuste kohta loe lähemalt siit:
https://lelukarp.ee/transport/

Kuna “laos” viibime vajaduspõhiselt, tuleb aeg ette broneerida. Soovitame aja kokku leppida vastava online vormi või kirjaga pärast makse sooritamist, kuid asukohta ja vabu aegu saate juba praegu kontrollida:

SULLE VÕIVAD HUVI PAKKUDA KA NEED TOOTED