Lelukarp

Kuidas Lelukarbist laenutada?

Küsimärgid

Mänguasjade rentimise üldpõhimõtted

wooden toy forklift

Veebipoes tellimuse tegemine

 • Vali huvipakkuv tootekategooria ja soovi korral filtreeri tooted vanuse, seisukorra või muu alusel.
 • Vajuta meelepärase toote peale, kontrolli toote lisainfo lahtreid (näiteks, kas toode on ohutu alla 3-aastastele).
 • Kui tahad toodet laenutada, vajuta "Lisa korvi" nupule.
 • Kui oled toodete valimise lõpetanud, siis vajuta ostukorvi nupu peale (üleval paremal ostukoti sümbolile).
 • Kontrolli ostukorvi sisu, sisesta oma kontaktandmed, vali transpordimeetod ja makseviis.
 • Esita tellimus ja oota kinnituskirja. Vajadusel broneeri kulleri või järeletulemise aeg.

Kuidas ma tean, millal ja kuidas lelud tagastada?

Leludega saate kaasa õpetuslehe, kus on tagastusinfo kirjas. Enamasti on õpetuslehega kaasas ka tagastuskuupäev. Soovitame kalendrisse tagastuskuupäeva osas märkme teha.

Kui valisite pakiautomaaditeenuse, tuleb teil pakk lihtsalt õigeks ajaks mõne Omniva pakiautomaadi juurde viia ja kapiukse avamiseks sisestada tagastamise kood. Kullerteenuse või ise kohaletuleku puhul tuleb meie transpordi lehel aeg ja koht broneerida.

Mis juhtub, kui mänguasi katki läheb?

Üks suurimaid lapsevanemate muresid on, et laenutatud asi läheb katki. Kuna see on ka meie jaoks suurim mure, oleme tootevalikusse valinud peamiselt vastupidavaid asju. Kui midagi aga läheb katki, siis hoidke katkised asjad alles ja saatke kiri info@lelukarp.ee juhtumi kirjeldusega ning seejärel Lelukarp otsustab, kas süüdi oli mänguasja kvaliteet või hoolimatu käitumine ning kui suur on tekitatud kahju.

Selgelt kliendi süü tõttu katki läinud lelu puhul on Lelukarbil õigus küsida hüvitist vastavalt Renditingimustele ehk kuni 100% toote ostuhinnast.

Kui palju transport maksab?

Alates 25-eurosest ostukorvist on edasi-tagasi transport tasuta! Muidu on edasi-tagasi pakiautomaat 4 EUR,  edasi-tagasi kuller Tartus 5 EUR ja ise kohaletulek 0 EUR (kui rendisumma jääb üle 5 euro). Aegade broneerimine ja täpsem lisainfo on leitav meie transpordi lehelt

product photo

Ei suuda otsustada, mida lapsele rentida? Meil on lahendus!

Meie üheks eriteenuseks on Üllatuskarpide rentimine. Üllatuskarbi puhul tuleb vastata mõnele lihtsale küsimusele ja seejärel me valime ise vastavalt lapse vanusele ja huvidele kõige sobivamad asjad meie tootevalikust. Kuna me kogume oma klientidelt pidevalt tagasisidet renditud toodete osas, on meil andmestik, mis aitab meil kalkuleeritud otsuseid vastu võtta. Kui tellid Üllatuskarbi mitmeks järjestikuseks kuuks, saad soodustust! Vajuta siia, et lähemalt Üllatuskarpide kohta lugeda.

Mida teha, kui laps mõnda mänguasja kiindub?

Esiteks soovitame lastele kohe alguses selgitada, et saadud mänguasjad on laenutatud ja tuleb mõne aja pärast tagastada. Lapsed saavad üldiselt laenutamise mõttest aru küll, kuid kui mõni laps kohe üldse ei suuda laenuperioodi lõpus mõnest lelust loobuda, siis enamasti on võimalik meilt küsida pikendust. Kui pikendate ainult ühe mängasja rendiperioodi, aga ülejäänud tagastate, võivad lisanduda postikulud (v.a. ise äratoomise puhul). Alternatiiviks on, et informeerime teid poest, kust antud lelu osta saab. Tulevikus saab võib-olla ka otse meilt osta.

Meil saab maksta pangalingiga!

Hetkel pakume läbi Montonio maksealgatuse lahenduse järgmisi pangalinke: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Nordea ning OP.

Lisaks on võimalik käsitsi pangaülekanne teha. Sularahas ei arvelda ja tellimused väljastame alles pärast makse laekumist.

maksevõimalused

Sellist vaatepilti näete maksma minnes

Mänguasjad on kvaliteetsed, puhtad ja korras

Lelukarbi tooted pärinevad tunnustatud brändidelt, vastavad rahvusvahelistele ohutusnõuetele (nt CE ja EN-71) ning on uued. Kontrollime kõik tagastatud mänguasjad mustuse, pragude jm osas üle ning lihtsamini puhastatavad pinnad käime lapiga üle ja desinfitseerime ära.

Kõiki lelusid me siiski põhjalikult desinfitseerida ei plaani, sest paljud materjalid ei kannata kangeid desovahendeid ja näiteks kaardipakke on keeruline desinfitseerida. Erinevalt lasteaedade ja avalike mängunurkade mänguasjadest on meie lelud korraga kasutuses vaid ühe pere poolt, mis oluliselt vähendab haiguste levimise tõenäosust. Kui mõni mänguasi on katki, kuid endiselt töökorras, siis selle kohta teeme toote seisukorra juures märkme.

product photo

Millal rendiperiood algab?

Kullerteenuse ja ise kohaletuleku puhul algab rendiperiood (tavaliselt 30 päeva) toote üleandmisest, kuid pakiautomaadi puhul algab siis, kui oleme kauba postiteenuse pakkujale üle andnud. Vastukaaluks ei nõua me, et toode oleks rendiperioodi lõpuks meile kohale jõudnud, vaid piisab, kui olete viimasel päeval pakiautomaati tagastanud.

Ei leidnud küsimusele vastust?

Vajuta SIIA, et avada meie Korduma Kippuvate Küsimuste lehekülg või kirjuta meile kiri (info@lelukarp.ee) või kasutades allolevat vormi:

  toy phone

  Akrobaatide virnastamise mäng

  4,00 
  Suurtest magnetklotsidest õigete kujundite ehitamine nõuab nii vaimset kui ka füüsilist osavust

  Kaardimäng “Head ööd musi”

  2,00 
  See mäng ei tekita und, vaid pigem ajab kogu pere naerma 🙂

  Kommide otsimise mäng

  3,50 
  Otsi täringute värvidele vastava kombinatsiooniga komm

  Lauamäng “Outfoxed”

  3,00 
  Populaarne detektiiviteemaline koostöömäng 2-4 mängijale

  Magnetiline tootemi ehitamise mäng

  3,50 
  Need lõbusad magnetklotsid haaravad sekundiga lapse tähelepanu

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga