Personaliseeritud subscription box tüüpi karp leludega!

Kirjeldus

Üllatuskarp pakub lihtsat võimalust enda või sõbra eelkooliealisi lapsi rendileludega rõõmustada. Selleks tuleb lihtsalt siin samal lehel sisestada 1-2 lapse vanused ja soovi korral ka nende huvid, arengusoovid ja lemmikmänguasjad ning toode ostukorvi kaudu tellida. Seejärel Lelukarp saadab oma teadmisi kasutades sobivaima valiku mänguasju 30-päevaseks rendiks ning seda kuni kolm kuud järjest (mida rohkem Üllatuskarpe tellida, seda odavam).

Loe, mis meie testklientidele Üllatuskarbi puhul enim meeldis:

Lihtsus, ei pea ise väga midagi mõtlema, lihtsalt asjad tulevad ja lähevad.

Mõnus üllatus :) Ausalt loobuks vist enamustest mänguasjadest, kui selline lahendus püsivalt tellida.“

“Huvitavad mänguasjad, mõned sellised, mille hankimise peale ise ei tulekski“

Loe lähemalt klikates järgnevatele küsimustele või keri kohe alla, et hakata oma soove kirjeldama.

Mis on Üllatuskarbi sees?

Üllatus! Ok, tegelt umbes seitse Lelukarp.ee mänguasja ja üks-kaks raamatut koguväärtuses 110-150 eurot. Enamik asju on samad, mis meie kodulehelgi näha on, aga võib esineda ka indekseerimata uusi lelusid.

Mille põhjal Üllatuskarp komplekteeritakse?

Kõigepealt lähtume teie valikutest ehk lapse huvidest ja arengusoovidest. Võimalusel võtame arvesse ka seda, et mis tüüpi mänguasju teil kodus juba liiga palju on ja püüame lapse lemmiklelu põhjal ennustada, mis talle veel sarnast sobida võiks. Kuna meil on oma toodetest hea ülevaade (sest oleme neid ise proovinud ja lisaks kogume klientidelt tagasisidet mänguasjade meeldimise osas), suudame anda parimad eakohased soovitused.

Alla 3-aastaste laste puhul võtame arvesse ka seda, kas soovite saada mänguasju, mis võivad teoorias olla ohtlikud või mitte. Hoiatame küll, et 3+ märgisega toodete soovimine kitsendab tootevalikut poole võrra.

Püüame arvestada ka võimalike erisoovidega. Näiteks, kui nägite meie kodulehel mõnda lelu, mida kindlasti tahaksite, siis võite selle erisoovina välja tuua. Võite erisoovina näiteks kirjutada ka, et tahate võimalikult puiduseid mänguasju. Garanteerida me erisoovide täitmist aga ei saa.

Kui suur on Üllatuskarp?

Üldiselt kasutame kiirkinnitusega karpe suuruses 42 x 31 x 13 cm (pakiautomaatides M suurus), kuid vastavalt vajadusele võime ka suuremaid tavalisi pappkarpe kasutada. Transportimisel väldime üleliigseid pakendeid, mistõttu saame igasse karpi panna rohkem mänguasju, kui võiks arvata. Igatahes tasub arvestada, et karp võib tulla raske.

Miks teise lapse lisamine hinda tõstab?

Teise lapse lisamine maksab 5 eurot, sest siis on karbis 1-2 mänguasja ja 1 raamat rohkem ning suureneb ka komplekteerimise keerukustase. Tasub aga tähele panna, et see on ühekordne tasu ehk mitmekuise tellimuse puhul on lisatasu endiselt vaid 5 eurot.

Miks on Üllatuskarp piiratud 1,5-7 aastastele?

Hetkel meil on kõige pisematele ja kooliealistele lihtsalt liiga väike valik eakohaseid mänguasju, et saaksime pakkuda mänguasju, mis vastaksid lapse huvidele ja oleksid samaaegselt eakohased :( Tulevikus loodame min ja max vanuseid laiendada. Kui aga muretsete, et teie alla 1,5-aastane tunneb end kurvana, kui talle midagi jõukohast ei tule, siis võite Lelukarp.ee tootevalikust talle midagi lisaks valida.

Üllatuskarbi tellimine mitmeks kuuks

Kui tellid Üllatuskarbi mitmeks kuuks pakiautomaadi võimalust kasutades, saadame sulle uue karbi, kui oleme saanud kinnituse, et vana on tagastatud.

Kullertranspordi ja ise kohaletuleku puhul toimub uue üle andmine samaagselt vana tagastamisega. Kui oled tellinud Üllatuskarbi mitmeks kuuks ja teed teise või kolmanda karbi transpordi aja broneeringut, siis piisab kui tee "saamise" broneeringu ehk eraldi tagastamist pole vaja sel juhul broneerida.

Üllatuskarp

RENT:

20,00 55,00 

1
2
3

Mänguasjade rentimise üldpõhimõtted

Klõpsa kolmnurgale, et küsimustele vastuseid saada:

 1. Keskkonnasääst
 2. Väiksem kapiruumi vajadus
 3. Lastel lihtsam keskenduda
 4. Võimalik raha säästa
 5. Lastel sagedamini uued arendavad mängud
 6. Suurte tootjate asemel toetad kodumaist ringmajanduslikku mikroettevõtet

Loe lähemalt meie sellekohasest blogipostitusest.

Pakkide kättesaamiseks ja tagastamiseks on kolm võimalust:

  • Pakiautomaat (aga mitte suurte toodete puhul)
  • Tartu-sisene kullerteenus
  • Ise kohaletulek (Ringtee 10, Tartu linn)

Kui rendite üle 20 euro väärtuses kaupa, on transport tasuta!

Hindade ja tingimuste kohta loe lähemalt siit:
https://lelukarp.ee/transport/

Kuna “laos” viibime vajaduspõhiselt, tuleb aeg ette broneerida. Soovitame aja kokku leppida vastava online vormiga pärast makse sooritamist, kuid asukohta ja vabu aegu saate juba praegu kontrollida:

SULLE VÕIVAD HUVI PAKKUDA KA JÄRGNEVAD TOOTED: