Kinkekaart

5,00 60,00 

Digitaalne kinkekaart erinevates vääringutes

Kirjeldus

Lelukarbi kinkekaart on heaks kingituseks, kui tahaksid kellelegi kinkida mänguasju, kuid:

  • ei tea, mida poest valida
  • lapse ema/isa ütles, et asju on kodus juba niigi liiga palju
  • Sulle meeldib meie tootevalik ja/või põhimõtted, kuid sul endal pole vajadust meilt laenutada

Kinkekaardiga saab maksta siinsamas e-poes ükskõik milliste toodete laenutamise eest. Kinkekaarti saab kasutada korduvalt kui ühe korraga kogu kinkekaardi väärtus ära ei kulu. Kinkekaardiga maksmine on lihtne: kinkekaardi kood tuleb sisestada kas ostukorvis või maksmise lehel kinkekaardi sisestamise väljale. Kui kinkekaardi saaja tuleb Lelukarbi lehele digitaalse kinkekaardi nupule vajutades, aktiveerub kinkekaart automaatselt. Kui ei tea, millist summat valida, siis soovitame valida 25 eurot. Tartlaste puhul piisab ka 10 eurost, sest nad saavad kaubale tasuta järele tulla.

Kinkekaardi tellimiseks vali rippmenüüst kinkekaardi summa, sisesta saaja e-maili aadress (kui tahad mitmele inimesele korraga sama tekstiga kinkekaardid saata, siis tuleb e-mailid komaga eraldada), kirjuta kes kinkekaardi kinkis ning soovi korral sõnum saajale. Lisa kinkekaart ostukorvi ja soorita makse ignoreerides igasugust transporti puudutavat juttu. Kinkekaart jõuab saaja e-mailile kohe, kui oleme kontrollinud, kas teie pangamakse on kohale jõudnud (tavaliselt samal päeval). Kui te ei soovi, et kinkekaart kohe kohale jõuaks, võite esialgu märkida saajaks enda e-maili aadressi ning pärast saate õigel päeval e-kirjas oleva kinkekaardi koodi õigele saajale edastada (kasvõi oma õnnitluskaardile välja kirjutades).

Renditingimustega seotud kohustused kohalduvad kinkekaardi kasutajale, mitte kinkijale. Kinkekaart kehtib ühe aasta (alates maksekorralduse kinnitamisest). Kinkekaarti ei saa hiljem rahaks tagasi vahetada (välja arvatud mõjuva põhjusega Lelukarp OÜ heakskiidul).

P.S. Päriselt e-mailile saadetav kinkekaart ei tule sellise kujundusega nagu antud tootefotol.

Siit saad hinnata, kui palju erinevaid tooteid võib valitud kinkekaardi summa eest laenutada:

Nägude valmistamise karp

2,00 
Magnettükid hoiavad tugevalt metallist karbi külge

Silikoonist ladumiskoonused

1,50 
Ohutu mänguasi loovateks mängudeks või niisama mudimiseks

Raamat “Otto ja Ottoke”

0,50 

Üksindust armastav kalur leiab uue sõbra

Järveäärsed loomad

1,80 
Pisikesed, aga detailsed järve biotoobi loomakujukesed

Otsimispusle “Sügis” (60 tk)

2,50 
Kõigepealt lahenda pusle ja siis otsi kaartidel kujutatud asjad